Моя країна – Норвегія

Моя країна – Норвегія або ж 10 причин повертатися туди знову і знову!

1. Мало часу на красу

Моя подорож до Норвегії була спричинена відвідуванням конференції в Осло, і тому то основну частину подорожі я провела на конференції.

Optimized-IMG_6864_Fotor

2. Люди

Так сталося, що найбільше нових знайомств (за цілий рік) відбулося саме тут. І не просто знайомства, а зустрічі з людьми хто мене надихнув. Так от наприклад незабутній вечір з Наталі та її дивовижними фотографіями з чарівного та блакитного Марокко.

3. Природа

Цей пункт повинен займати у списку не одне місце, а всі десять, п’ятдесят, сто. Бо пейзажі тут одні з найдовершеніших витворів мистецтва самої матінки Природи. І це я ще не була на фіордах.

Optimized-IMG_6828

4. Вівці

Я люблю тварин особливо коли вони вільно розгулюють по місцевості. Як наприклад, вівці! Ти можеш чи мало провести часу на дорозі, поки він чи вона зійде у сторону.

Optimized-IMG_6879

5. Клімат

Я люблю проходу, і тому чарівні +20-22 – це мій температурний рай. До речі я застала прямо таки аномально спекотну погоду, що для Норвегії ну дуже дивно.

Optimized-IMG_6797

6. Магія

Бо тут живуть дива. Тролі, боги, валькірії, дракони, велетні – все це Норвегія і про Норвегію. Магія навіть в простих речах – лісі тут спокійні та тихі, але настільки гарні й недоторканні, що чутно як павук плете свою сітку. Дивовижно-магічна тиша.

Optimized-IMG_6928

7. Мова

Історично норвезька мова найближча до фарерської та ісландської мов. Однак завдяки значному впливу данської мови і деякому впливу шведської, норвезька мова близька також і до цих мов. Звичайно я нічого не розумію з норвезької, але Бріксдаль, Юстедалсбреєн, Гаммерфест, Йотунгейм, Тромсе… Ммм…

Optimized-IMG_6869

8. Архітектура

Мінімалізм, стриманість в кольорах, практичність. Але при цьому затишок та зручність – настільки що ти хочеш залишитися тут не на старість, а до старості.

Optimized-IMG_6802

9. Природа

Так-так, було вже, але ж подивіться, і це в серці міста.

Optimized-IMG_6904

10. Довгий-довгий літній день

Можна все встигати й багато чого зробити. Але коли настає темна полярна ніч, то піднімайте голову вище, там кольоровий танок Північного Сяйва.

Optimized-IMG_6823